Dbamy o Twoje bezpieczeństwo.


Robimy wszystko, aby Twoje transakcje były możliwie najbezpieczniejsze. Twoje dane osobowe widoczne są jedynie dla osób, które są odpowiedzialne za przygotowanie dla Ciebie paczki do wysłania


Ustawa

Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 - tekst jednolity, z późn. Zm zebrane przez nas dane osobowe wykorzystywane będą jedynie w celu prawidłowego i sprawnego wykonania usługi.

Lapeo.pl nigdy nie sprzedaje i nie udostępnia danych innym firmom - poza firmą kurierską, która otrzymuje od nas jedynie informacje osobowe niezbędne do prawidłowego i sprawnego wykonania usługi.

 

Komunikacja

 

Przechowywane na mocy umowy z GIODO w naszej bazie danych informacje takie jak adresy email czy dane osobowe są przez nas wykorzystywane tylko i wyłącznie do poprawnej komunikacji z klientami oraz do wysyłania cyklicznego newslettera, do którego można zapisać się dobrowolnie wypełniając odpowiednią rubrykę w sklepie.


Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam